FM stuurzender STMAX-1000 Stereo, RDS en LCD display
Bekijk groter
Geen producten
Prijzen zijn incl. btw
Bekijk groter
Merk: PCS-Electronics
Model: STMAX1000
Staat: Nieuw
Categorie: FM Zender Stuurzender Kits modules
Technical specs:
- RF-uitgangsvermogen: 100mW
- Uitgangsconnector: F vrouwelijk
- Uitgangsimpedantie: 50 Ohm
- Frequentiebereik: 87,5-108 MHz
- PLL-stappen: 100KHz-500KHz, instelbaar
- Frequentiestabiliteit: +/- 20Hz
- Ongewenste / harmonische onderdrukking : Harmonischen:> 40dB, Spurious:> -50dBc
- Voeding 15W: 12-15V / 1A
- Voedingsconnector. standaard cilinder met 2,1 mm positieve centrale pin
- Quartz Locked PLL-frequentieregeling, DDS digitale modulator
- Geen dure testapparatuur vereist
- Audioprestaties: minder dan 0,1% vervorming, 20Hz-15KHz
- Robuuste RF-uitgang: SWR-bescherming, temperatuurbescherming
- Pre-nadruk, 50uS, 75uS of niet selecteerbaar via LCD
- Stereopilootniveau instelbaar via LCD
- RDS- pilootniveau instelbaar via LCD
- MPX-niveau instelbaar via LCD
- Audio-ingangsimpedantie: 1Kohm, ongebalanceerd
- Audio-ingangsniveau: -10dBu, + 4dBu (selecteerbaar via LCD)
- Stereoscheiding:> 50dB
- Signaal -ruisverhouding:> 90 dB
- Formaat printplaat: 100x95 mm (WxL)